UKR | RUS | ENG
Продовжується розробка та наповнення сайту, просимо вибачення за тимчасові незручності. Якщо Ви маєте побажання або зауваження стосовно сайту просимо направляти листи на адересу office@rosan-cp.com.ua


ПеревагиТзОВ “Підприємство “Росан - Цінні папери” пропонує своїм клієнтам співпрацю, яка проводиться на партнерських засадах, ґрунтується на принципах конфіденційності, ощадливості та зручності здійснюваних операцій.

Діяльність клієнта постійно супроводжується фахівцями нашої компанії. Супровід охоплює інформування клієнта про стан ринку і рекомендації щодо вибору стратегії поведінки. Клієнти мають змогу безпосередньо спілкуватись з брокером, що значною мірою сприяє успішним операціям на фондовому ринку.

Спеціалісти по роботі з клієнтами і брокери, працюючи з кожним відвідувачем, дотримуються принципів індивідуального підходу та персонального обслуговування. Менеджер по роботі з клієнтами забезпечує своєчасне підписання усіх необхідних документів і надання у зазначений термін усіх звітних документів, таким чином, вирішення будь-яких проблем клієнта стає для менеджера звичною справою. Брокер здійснює для клієнта операції на фондовому ринку, його основне завдання – мінімізувати витрати клієнта (як матеріальні, так і часові).
Послуги , що надаються ТзОВ “Підприємство “Росан - Цінні папери” розраховані, перш за все, на інституційних та корпоративних інвесторів, а також фізичних осіб, що володіють необхідною підготовкою для самостійного прийняття інвестиційних рішень. Крім цього, здійснюється робота і з непрофесіоналами, при чому їм надається повний спектр консультацій.
Клієнтам ТзОВ “Підприємство “Росан-Цінні папери” надаються безкоштовні інформаційно-аналітичні послуги, а також можливість отримати рекомендації наших спеціалістів з юридичних і фінансових питань. Товариство надсилає своїм клієнтам (інституційним та корпоративним інвесторам) регулярні звіти про виконані угоди і про стан їх портфелів.

Ґрунтуючись на досвіді роботи на фондовому ринку, ТзОВ „Підприємство „Росан - Цінні Папери” надає своїм клієнтам інформаційно-аналітичну підтримку та юридичний супровід операцій з цінними паперами, консультації з питань бухгалтерського та податкового обліку.
Одночасна наявність у складі ТзОВ „Підприємство „Росан - Цінні Папери” торговця цінними паперами та депозитарної установи, дає можливість проведення всіх операцій у межах однієї структури, що позитивно впливає на вартість, якість та час проведення трансакцій.

Значна увага приділяється аналітичній роботі із залученням найкращих спеціалістів у галузі діяльності з цінними паперами. Між ТзОВ “Підприємство “Росан - Цінні папери” і Національним університетом “Львівська політехніка” підписано договір про співпрацю, що дає змогу ТзОВ “Підприємство “Росан-Цінні папери” професійно здійснювати свою діяльність, включаючи консультування і надання аналітичних послуг на ринку цінних паперів та участь у формуванні законодавчих принципів та ініціатив з метою врегулювання операцій на ринку акцій між учасниками саморегулівних організацій – суб'єктів фондового ринку України.

Які ж переваги “Росан - Цінні папери” створює для своїх клієнтів?

При виконанні операцій з цінними паперами під час здійснення комісійної діяльності ТзОВ “Підприємство “Росан - Цінні папери” зобов’язується:

  • діяти в інтересах клієнта (домагатися якнайкращого виконання замовлень клієнта, враховуючи умови, зазначені в договорі, кон’юнктуру ринку цінних паперів, умови здійснення розрахунково-клірингових операцій та надання депозитарних послуг, ризик вибору контрагента та ін. фактори ризику);
  • попереджати клієнтів (крім випадків володіння інформацією, що становить комерційну таємницю) про ризики конкретної угоди з цінними паперами;

  • узгоджувати з клієнтом рівень можливого ризику щодо виконання операцій купівлі-продажу або обміну цінних паперів, у т.ч. щодо ліквідності цінних паперів, що придбаватимуться;

  • надавати клієнту інформацію щодо курсів цінних паперів;

  • виконувати договори та замовлення клієнтів у порядку їх надходження, якщо інше не передбачено договором;

  • першочергово виконувати операції з цінними паперами за договорами та замовленнями клієнтів, а потім власні операції з такими ж цінними паперами